Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska

GALAXY COLLECTION

banner artykul nowosci GALAXY

Kosmiczny wymiar upominków reklamowych

Kolekcja kubków termicznych Galaxy to idealne połączenie nowoczesnego designu, komfortu użytkowania oraz szerokich możliwości customizacji. Nie tylko utrzymują napoje w odpowiedniej temperaturze, ale także zwiększają rozpoznawalność marki poprzez indywidualny i unikalny branding.

przycisk 12 sztuki

#Keep it hot, Keep it cool!

Kubki termiczne Galaxy utrzymują ciepło do 15 h, a chłodzą do 5 h. 
Ich dwuścienna konstrukcja ze stali szlachetnej Vacuum Insulation pozwala na dłużej utrzymać temperaturę oraz chroni dłonie użytkownika przed poparzeniem.

temperatura  

uzyteczny

#Ekstremalnie użyteczny

Galaxy to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują stylowego i funkcjonalnego upominku do codziennego użytku.
Zamknięcie kubków wyposażone w system “Keep Open” utrzymuje przykrywkę w stabilnej pozycji, a zamontowana blokada zapobiega przypadkowemu otwarciu kubka. 

#Gwarancja doskonałej szczelności

Kubki termiczne Galaxy są wyjątkowo szczelne.
Posiadają zamontowane pod wieczkiem silikonowe uszczelki oraz dodatkowe zabezpieczenie “Leak Proof” chroniące przed przypadkowym otwarciem i wylaniem płynu.

zamkniecie2

holder3

#Mobilny kompan podróży

Linia Galaxy została zaprojektowana pod ogólnie panujące standardy.
Średnica korpusu jest dopasowana do holderów samochodowych. Teraz już zawsze kubek będzie mógł towarzyszyć Ci w każdych warunkach.

#Nieograniczone możliwości barwienia

Puść wodze wyobraźni i zabarw wybrany model Galaxy na dowolny kolor Pantone z wykończeniem matowym lub błyszczącym.

barwienie 2

nadruk 2

#Fotorealistyczna jakość nadruku 360°

Uzyskaj nadruk w fotograficznej jakości i pokryj nim całą powierzchnię kubka termicznego, dzięki naszej technologii nadruku 360°.

#Postaw na przestrzenny przekaz reklamowy

Zrób wrażenie dzięki technice Galaxy Grawer lub zdobieniu 3D - teraz z dodatkowo płatnym - unikalnym wzmocnionym efektem “Level plus”. Doskonale podkreślą one unikalność brandu i pozwolą doświadczyć przestrzennego przekazu reklamowego.

nadruk 0 viking

grawer 2

#Elegancki grawer do zadań specjalnych

Wykorzystaj duży potencjał zdobień dzięki eleganckiej technice graweru, którą można stosować nawet na produktach barwionych czy z gotowym nadrukiem.

#Wzmocnij rozpoznawalność marki dopasowanym opakowaniem w cenie produktu


Każdy produkt z linii Galaxy posiada dedykowane opakowanie, które poprzez customizację możesz dopasować do wyglądu kubka. Opakowanie dodawane jest do każdego produktu nieodpłatnie.
box
advanture

#Trwałość i ekologia

Kubki termiczne z linii Galaxy wykonane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność. Dbamy również o ekologiczny aspekt kolekcji zapewniając, że materiały użyte do produkcji kubków są przyjazne dla środowiska i spełniają wymogi Eco i “zero waste”. Dodatkowo dzięki temu, że produkty Galaxy są mobile, nie trzeba już korzystać z jednorazowych kubków.

 

#Outdoor'owy bidon do zadań specjalnych

Jeśli poszukujesz ciekawych outdorowych rozwiązań, postaw na nowość w naszej ofercie - sportowy bidon Comet z możliwością customizacji. Wykonany z tritanu - materiału, który jest w pełni bezpieczny, lekki, nietłukący, nie powoduje zmiany smaku przechowywanych napojów oraz chroni napój przed promieniowaniem UV. Dzięki występującej w kilku opcjach kolorystycznych, wykonanej z materiału smyczy na nadgarstek stanowi idealny upominek nie tylko dla osób aktywnych.

comet

 

Twój styl, Twoja energia, Twój Galaxy

 

-> Materiały do pobrania <-Comet

img_preview

Mars

img_preview

Meteor

img_preview

Meteor Steel

img_preview

Moon

img_preview

Moon Steel

img_preview

Orion

img_preview

Orion Steel

img_preview

Vega

img_preview

Vega Steel

img_preview